Відбулося дитяче театралізоване дійство «Новорічні пригоди колобка» Культура

Відбулося дитяче театралізоване дійство «Новорічні пригоди колобка»

• Переглядів: 287

11 січня у великому залі Центру культури і дозвілля відбулося дитяче театралізоване дійство «Новорічні пригоди колобка». На захід завітала дітвора із сіл Бойківщина, Драбове-Барятинське, Золотоношка, Криштопівка, Нехайки,  Михайлівка, Білоусівка.

Вручили сертифікати на отримання стипендії Драбівської селищної ради обдарованим дітям громади Культура

• Переглядів: 1878

11 січня 2022 року в читальному залі публічної бібліотеки Драбівської селищної ради відбувся надзвичайно творчий теплий захід, в ході якого відзначили та вручили сертифікати на отримання стипендії Драбівської селищної ради, обдарованим дітям нашої громади. Почесну місію нагородження виконала голова громади Світлана Орел.

Різдвяний бліц-турнір з тенісу Спорт

Різдвяний бліц-турнір з тенісу

• Переглядів: 268

10 січня у спортивному комплексі Центру культури і дозвілля селища Драбів відбувся Різдвяний  бліц-турнір з великого тенісу. Участь у турнірі приймало 8 учасників. Головний суддя змагань Коршак Сергий.

Різдвяна інсталяція Культура

Різдвяна інсталяція

• Переглядів: 765

Широко і урочисто, як і інші народи світу, відзначають українці  християнське свято народження Ісуса Христа. До цього дня ми підготували різдвяну інсталяцію " У Віфлеємі зірка засіяла".