Черкаська область, Драбівський район

Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 05.06.2020 09:11

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: начальника відділу земельних відносин та екології; спеціаліста І-категорії, економіст фінансового відділу Драбівської селищної ради.

Вимоги до кандидатів:

• начальник відділу земельних відносин та екології - повна вища землевпорядна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр, спеціаліст; стаж роботи на керівних посадах в  органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2 років; вільне володіння державною мовою та уміння працювати на комп’ютері;
  • спеціаліст І-категорії, економіст - вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, спеціальністю економіст; вільне володіння державною мовою та уміння працювати на комп’ютері.

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня публікації оголошення. Довідки за телефонами: 3-09-94. Адреса: смт Драбів, вул. Гагаріна, 17, Драбівська селищна рада. З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Драбівської селищної ради (https://drabivska-gromada.gov.ua) в розділі “Для ознайомлення”.