ПОРЯДОК ДЕННИЙ четвертої сесії восьмого скликання Драбівської селищної ради 15.01.2021 року

Дата: 30.12.2020 14:06

четвертої сесії восьмого скликання Драбівської селищної ради

15.01.2021 року

- Про внесення змін до рішення сесії Драбівської селищної ради від 24.12.2020 № 3-2/VIII " Про  бюджет Драбівської територіальної громади  на 2021 рік".

- Про утворення комунального закладу "Центр надання соціальних послуг".

-   Про затвердження Програми соціального захисту жителів Драбівської територіальної громади «ТУРБОТА» на 2021 рік.

- Про затвердження Програми благоустрою Драбівської територіальної громади на 2021 рік

- Про затвердження Програми протидії тероризму на території Драбівської територіальної громади протягом 2021 - 2025 років.

- Про затвердження Положення про Трудовий архів Драбівської територіальної громади.

- Про затвердження Положення про порядок надання земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності на території Драбівської селищної ради.

- Розгляд земельних питань