Проєкти рішень 8 сесії VIII скликання

Дата: 17.03.2021 15:55

1. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік, затвердженого рішенням сесії від 11.12.2020 року № 2-5/VIII

2. Про затвердження Положення про старосту Драбівської селищної ради.

3. Про Програму розвитку інформаційного простору Драбівської селищної ради на 2021-2022 роки.

4. Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей Драбівської селищної територіальної громади на 2021-2022 роки.

5. Про затвердження Стратегії розвитку Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія» Драбівської селищної ради на 2021-2025 роки.

6. Про затвердження тарифу на надання платної соціальної послуги догляду вдома.

7. Про затвердження Програми соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах на 2021 - 2023 роки.

8. Про реорганізацію Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Бойківщина Драбівської селищної ради Черкаської області та закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Оленка» Драбівської селищної ради Черкаської області.

9. Про реорганізацію початкової школи с. Привітне Драбівської селищної ради Черкаської області.

10. Про реорганізацію Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Перервинці Драбівської селищної ради Черкаської області.

11. Про зміну назви Дирекція кіновідеомережі Драбівського району Драбівської районної ради на Дирекція кіновідеомережі Драбівської селищної ради та затвердження Статуту дирекції кіновідеомережі Драбівської селищної ради.

12. Про Програму фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Драбівська багатопрофільна лікарня» Драбівської селищної ради на 2021-2023 роки.

13. Про внесення змін до рішення селищної ради від 19.02.2021 №5-9/VІІІ «Про затвердження Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах окремим категоріям громадян Драбівської територіальної громади на 2021-2022 роки».

14. Про комплексну програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Драбівської селищної ради на 2021 – 2025 роки.

15. Про внесення змін до рішення селищної ради від 11.12.2020 № 2-3/VIII "Про затвердження Положень про відділи апарату Драбівської селищної ради.

16. Про намір щодо утворення Спостережної ради комунального некомерційного підприємства «Драбівська багатопрофільна лікарня» Драбівської селищної ради та здійснення деяких заходів щодо її утворення.

17. Про призначення директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради.

18. Про внесення змін до рішення Драбівської селищної ради від 24.12.2020 № 3-4/VIII "Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Драбівської селищної ради”.

Порядок денний сесії.