Опитування мешканців та представників бізнесу Драбівської громади щодо розробки Стратегії розвитку громади

Дата: 12.04.2021 09:51

Драбівська селищна рада розробляє Стратегію розвитку громади на період до 2027 року. Метою Стратегії є узгоджене вироблення та спільна реалізація єдиної політики розвитку Драбівської територіальної громади. Формування пріоритетів у економічній, соціальній та інших сферах життєдіяльності громади дасть розуміння, як рухатись громаді в довгостроковій перспективі.

Важливою складовою роботи над розробкою Стратегії розвитку громади є врахування думки мешканців та місцевої бізнес-спільноти. Тому, це опитування проводиться для визначення основних проблем, які на думку мешканців та бізнесу  існують в громаді та перспектив розвитку громади на довгостроковий період.

Заздалегідь вдячні за приділений час та активність!

Для заповнення Анкети-опитування перейдіть за посиланням

У разі виникнення запитань  чи  пропозицій пишіть нам на електронну адресу:  vsrdr@ukr.net