До відома жителів громади, депутатів місцевої ради та керівництва громади

Про забезпечення доступності інформації   про бюджет

Відповідно вимог статті 28 Бюджетного кодексу України та з метою забезпечення населення області актуальною інформацією про стан виконання місцевих бюджетів Черкащини Департамент фінансів Черкаської обласної  державної адміністрації на постійній основі щомісячно забезпечує оприлюднення відповідної інформації на офіційній сторінці департаменту мережі Фейсбук за адресою: 1ittps://www.facebook.com/df.ck.цov.ua/

Матеріали, що розміщуються на зазначеній сторінці, наочно відображають стан справ у територіальній громаді стосовно виконання бюджету фінансування бюджетних послуг як в абсолютних обсягах так у відносному рейтингу в порівнянні з іншими громадами області.

Метою безпосереднього доступу цільової аудиторії до зазначених матеріалів є забезпечення жителів громад актуальною та достовірною інформацією про стан справ в бюджетній сфері відповідної громади можливість ïx співставлення у порівнянні зі станом справ в інших громадах.