План організаційних заходів Драбівської селищної ради з 3 по 9 червня 2021 року

Дата проведення заходу

05.07.2021 понеділок

• Апаратна нарада селищного голови із заступником, секретарем, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету, керівниками виконавчих органів, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради.
  • Засідання тимчасової комісії з контролю та перевірки виконання робіт на об’єкті «Школа смт Драбів – будівництво (ІІ пусковий комплекс)».

06.07.2021  вівторок

• Особистий  прийом громадян  селищним головою С. Орел.
  • Засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям територіальної громади Драбівської селищної ради.
  • Театралізоване святкове дійство «Ой на Івана та й на Купала».
  • Ігри на свіжому повітрі «Спорт – це здоров’я» (Драбівська дитяча бібліотека).

07.07.2021 середа

• Особистий  прийом громадян заступником  селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради З.Рудченком.
  • Сесія Драбівської селищної ради.
  • Участь в регіональному фестивалі «Мистецька Петрівка», присвяченого пам’яті керівника аматорського колективу троїстих музик Гельмязівського сільського будинку культури Золотоніського району, композитора-аматора, музиканта та поета Петра Лобунця.
  • Рейд «Діти вулиці» (села Криштопівка, Золотоношка).
  • Бібліотерапія «Література як мікстура» (Драбівська Публічна бібліотека).

08.07.2021 четвер

Виїзна робота робочої групи з питань сприяння легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та забезпечення надходжень до бюджету громади в населених пунктах.

09.07.2021 п’ятниця

• Особистий  прийом громадян керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради О.Красохою.
  • Засідання виконавчого комітету Драбівської селищної ради.
  • Засідання комісії з питань захисту прав дитини Драбівської селищної ради.

10.07.2021  субота

Чемпіонат Золотоніського району з футболу:

БЗК «Драбівці»  - ФК «Славутич» (смт Драбів).

11.07.2021  неділя