План заходів з 6 по 12 вересня

Дата проведення заходу

понеділок

Заходи з нагоди Дня адміністратора центру надання адміністративних послуг та 9 – ї річниці діяльності ЦНАП в Україні:

• екскурсія ЦНАПом  для дітей суб’єктів  звернень та найменших відвідувачів;
  • гра - вікторина для суб’єктів звернень (за згодою);
  • гра «Відчуй себе адміністратором» (за згодою).

Тарифікація педагогічних працівників закладів освіти Драбівської селищної ради (згідно з графіком).

вівторок

Засідання постійної комісії селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

Краєзнавчий слайд-вернісаж «Сільський художник світового рівня» (до 100 річчя від дня народження Івана Івановича Лисенка).

середа

Засідання постійних комісій селищної ради:

• з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту;
  • з питань комунальної власності, житлово-комунального, енергозбереження та транспорту;
  • з соціальних та гуманітарних питань.

Рейд «Діти вулиці»  (с. Бойківщина,

с. Левченкове,  смт Драбів).

Літературне знайомство «Великий, добрий велетень британської літератури» (до 105-річниці від дня народження Роальда Дала).

четвер

Засідання виконавчого комітету селищної ради.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Зустрічі з радниками ініціативи «Супровід урядових реформ в Україні»

10.09.2021 п’ятниця

Чергова сесія селищної ради.

Рейд «Підліток».

Проведення засідання комісії з житлових питань.

11.09.2021

субота

ІІ коло Чемпіонату Золотоніського району з футболу:

Вища ліга

- ФК «Ураган» с. Кривоносівка - ФК «Славутич» смт Драбів, гра відбудеться в с Кривоносівка;

Перша ліга

- ФК «Благодатне» с. Благодатне - ФК «Штурм»     с. Перервинці, гра відбудеться в с. Благодатне.

Шаховий турнір пам’яті Двічі Героя Радянського Союзу Івана Никифоровича Степаненка (турнір відбудеться у приміщенні Нехайківського сільського будинку культури).

12.09.2021

неділя

Атестація народних (зразкових) аматорських колективів закладів культури Драбівської громади (великий зал центру культури і дозвілля)

Упродовж тижня

Підготовка матеріалів для процедури здачі приміщення в оренду.

Підготовка пакету документів для підключення вуличного освітлення смт.Драбів.

Проведення спільно з комунальним підприємством «Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства» робіт по інвентаризації та розробці карти водопровідних мереж та мереж водовідведення.

Участь у виїзному семінарі в м.Золотоноша з питань здійснення кадрової політики в органах місцевого самоврядування.

Набір дітей у гуртки Центру дитячої та юнацької творчості.

Здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства на усіх стадіях бюджетного процесу.

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

Прийом та реєстрація пропозицій, заяв, скарг громадян, контроль за своєчасним їх розглядом та наданням відповідей на звернення.

Висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань,  речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Прийом та видача документів суб’єктам звернень.