План заходів з 4 по 10 жовтня 2021 року

з 4 по 10 жовтня 2021 року

Дата проведення заходу

04.10.2021 понеділок

Підготовка та подання щоквартального звіту щодо заходів, направлених на покращення якості адмінпослуг та роботи ЦНАП.

05.10.2021  вівторок

Підготовка та подання щоквартального звіту щодо статистичного моніторингу показників надання адміністративних послуг у ЦНАП за 3 квартали 2021 року.

Рейд «Діти вулиці» (с. Жорнокльови, с. Драбів)

06.10.2021 середа

Особистий прийом громадян заступником голови селищної ради Зореславом Рудченком.

Чемпіонат Черкаської області серед дитячо-юнацьких команд 2005-2006 р.н.:

ДЮСШ Драбів – Зоря-Академія Білозір’я, гра відбудетья в смт Драбів.

07.10.2021 четвер

Участь у судовому засіданні по цивільній справі про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів

08.10.2021 п’ятниця

Історичний книгопоказ «Славетні лицарі українського народу» (до Дня українського козацтва).

Історичний екскурс «Лине слава козацька із далеких віків» (до Дня українського козацтва).

Проведення тренінгів для вчителів 1-4 класів: "Інклюзія", "Психологічний супровід інклюзивної освіти".

09.10.2021  субота

ІІ коло Чемпіонату Золотоніського району з футболу:

Вища ліга

«Арсенал» с. Коробівка - ФК «Славутич» смт Драбів, гра відбудеться в с.Коробівка.

10.10.2021

неділя

День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби України

Упродовж тижня

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

Прийом документів та державна реєстрація відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичних осіб, що зареєстровані на території громади.

Оцифрування трудових книжок працівників та передача їх до Пенсійного фонду України.

Аналіз та висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Розгляд звернення ПРАТ «Драбівське» с.Драбове -Барятинське щодо зміни юридичної адреси.

Перезаключення договорів оренди з оператором всеукраїнської мережі «Водафон».

Виїзд робочої групи стосовно звернення жителів смт.Драбів щодо відновлення вуличного освітлення по вул.Молодіжній.

Розгляд звернення Степанюка І.В. щодо відновлення вуличного освітлення по вул.Першотравненвій в с.Криштопівка.

Участь у  засіданні комісії по обстеженню зелених насаджень.

Участь у  засіданні комісії по розгляду земельного спору в с.Митлашівка.