План заходів Драбівської селищної ради з 25 по 31 жовтня 2021 року

Дата проведення заходу

25.10.2021 понеділок

Апаратна нарада селищного голови із заступником, керівниками виконавчих органів, структурних підрозділів виконавчого апарату селищної ради.

26.10.2021 вівторок

Тематична нарада із заступниками директорів шкіл «Організація інтелектуальних конкурсів.

Рейд «Діти вулиці» (с. Драбове-Барятинське)

27.10.2021 середа

Супервізія для вчителів початкових класів «Нова українська школа».

День бібліографії «Бібліотека – відкритий світ читання».

28.10.2021 четвер

День визволення України від фашистських загарбників

Тренінг з підвищення кваліфікації для вчителів перших класів на базі Драбівського навчально-виховного комплексу.

Історичний книгопоказ «Живі голоси історичного часу» (до дня визволення України від фашистських загарбників).

29.10.2021 п’ятниця

Засідання постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Драбівської селищної територіальної громади.

Семінар для клубних працівників громади.

Рейд «Підліток».

30.10.2021 субота

31.10.2021 неділя

Участь волейбольної команди «Альтаїр» смт Драбів у чемпіонаті Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд територіальних громад Черкащини.

Упродовж тижня

Моніторинг стану проходження опалювального періоду 2021/22 року в закладах громади; стану роботи світлоточок вуличного освітлення в населених пунктах громади

Забезпечення ефективного і цільового використання бюджетних коштів.

Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Прийом та реєстрація пропозицій, заяв, скарг громадян, контроль за своєчасним їх розглядом та наданням відповідей на звернення.

Висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.