План заходів з 8 по 14 листопада 2021 року

з 8 по 14 листопада 2021 року

Дата проведення заходу

08.11.2021 понеділок

Розгляд звернення жителя с.Криштопівка Степанюка І.С. щодо реконструкції вуличного освітлення по вул. Першотравневій.

09.11.2021  вівторок

Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Особистий прийом громадян секретарем селищної ради Мірошником  Олександром.

Друге пленарне засідання 18 сесії VIII скликання Драбівської селищної ради

Засідання комісії селищної ради з розслідування нещасного випадку невиробничого характеру.

Участь у роботі комісії з обстежень зелених насаджень. Підготовка актів обстежень зелених насаджень.

Участь (онлайн) у проєкті "Розвиток потенціалу служб у справах дітей в Україні", який реалізується громадською спілкою "Українська мережа за права дитини" у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Національною соціальною сервісною службою України та Київським Університетом ім. Бориса Грінченка.

Аналіз питання щодо впровадження експериментального проєкту електронної взаємодії між органами державної реєстрації та бюро технічної інвентаризації.

Онлайн заходи з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва «Свято тих, хто творить свято», на соціальній сторінці facebook «Іскри творчості Драбівщини».

10.11.2021 середа

Засідання робочої групи з розроблення проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Драбівської селищної ради на 2022 рік.

Участь у судовому засіданні по розгляду адміністративної справи.

Рейд «Діти вулиці» (с.Михайлівка, с. Жорнокльови).

Організація підвищення кваліфікації керівників закладів освіти на спеціалізованих курсах з теми; "Керування стресом в професійній педагогічній діяльності: основні методи емоційно-вольової саморегуляції".

11.11.2021 четвер

Засідання виконавчого комітету селищної ради.

Розроблення порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівника комунального підприємства «Драбівське ВУЖКГ».

Розгляд звернення жителя с.Нехайки гр.Яременко І.А. щодо незаконного спалювання сміття сусідкою.

Засідання клубу «Тет-а-тет» (читальна зала Публічної бібліотеки)

- виставка-колаж «Чарівна скринька народознавства»;

- відеоролик «Наші обереги».

12.11.2021 п’ятниця

Особистий прийом громадян керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Ольгою Красохою.

Вивчення питання щодо підключення ЦНАП до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Бесіда «Посієм вчинок – виросте звичка» (до Міжнародного дня толерантності), у приміщенні дитячої бібліотеки.

13.11.2021  субота

Організація та проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики.

Організація та проведення ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

14.11.2021  неділя

Організація та проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології.

Упродовж тижня

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

Розроблення проекту Положення про Комітет з управління впровадженням Стратегії розвитку Драбівської громади на період до 2027 року.

Підготовка проєкту Програми соціально-економічного розвитку громади на 2022 рік.

Оцифрування трудових книжок працівників та передача їх до Пенсійного фонду України.

Аналіз та висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Організація підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти на спеціалізованих курсах.

Організація роботи з ремонту вуличного освітлення населених пунктів Драбівської ТГ.

Моніторинг стану теплової енергії при опалюванні закладів освіти, культури, медицини територіальної громади.

Підготовка договорів оренди за наслідками проведення акціону щодо передачі в оренду частини адміністративного приміщення управління соціального захисту населення, розташованого за адресою: смт Драбів, вул. Центральна, 65, та с Драбове-Барятинське, вул.О.Левицького,22, Золотоніського р-ну Черкаської обл.

Підготування проекту договору оренди земельної ділянки в смт Драбів по вул. Шевченка, 7.