План  заходів з 13 по 19 грудня 2021 року

з 13 по 19 грудня 2021 року

Дата проведення заходу

13.12.2021 понеділок

Виставка-пам'ять «Приборкувачі атомного пекла» (до дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС) у читальній залі Публічної бібліотеки.

14.12.2021  вівторок

День вшaновування учасників ліквідації наслідків аварії нa Чорнобильській АЕС (День ліквідатора)

Мітинг-реквієм з нагоди вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС «Гірка пам’ять про Чорнобиль».

Особистий прийом громадян селищним головою Світланою Орел (за попереднім записом).

Засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Книжково–новорічна інсталяція «Сяйво різдвяних свят» (приміщення дитячої бібліотеки).

15.12.2021 середа

Особистий прийом громадян заступником селищного голови Зореславом Рудченком (за попереднім записом).

Участь команди ДЮСШ Драбів у Чемпіонаті області з міні футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл, гра відбудеться в      с. Білозір’я.

16.12.2021 четвер

Книжкова виставка «Сніжний віночок сплітає зима» (приміщення дитячої бібліотеки).

17.12.2021 п’ятниця

Пленарне засідання 20 сесії VIII скликання Драбівської селищної ради

Участь у судовому засіданні по розгляду господарської справи в          м. Черкаси.

Участь команди ДЮСШ Драбів у Чемпіонаті області з міні футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл, гра відбудеться в с. Білозір’я.

18.12.2021  субота

Організація та проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Організація та проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

Організація участі здобувачів освіти у  ІІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (онлайн).

19.12.2021  неділя

День Святого Миколая

Театралізоване дійство для дітей «Пригода в ніч на Миколая»

Звіт селищного голови за 2021 рік.

Запалення вогнів Новорічної ялинки, площа біля ЦКіД.

Упродовж тижня

Контроль за строками проходження і виконання документів, а також за відповідністю форм виконання вимогам документів та резолюціям керівництва Драбівської селищної ради.

Аналіз та висвітлення роботи селищної ради на офіційному веб сайті селищної ради та на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Вручення новорічних подарунків дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах Драбівської громади до Дня Святого Миколая.

Вручення новорічних подарунків дітям учасників АТО/ООС Драбівської громади до Дня Святого Миколая.

Участь у вебінарі на тему «Програма ДУ «Фонд енергоефективності «Енергодім», як інструмент підтримки модернізації багатоквартирних будинків».

Моніторинг стану теплової енергії при опалюванні закладів освіти, культури, медицини територіальної громади.

Обстеження зелених насаджень спільно з представниками ДСНС щодо видалення дерев біля багатоповерхових будинків в селищі Драбів.