План заходів Драбівської селищної ради з 17 по 23 січня 2022 року

проведення

17.01.2022 понеділок

Засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Формування та направлення зведеної відомості обліку видачі одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка“

18.01.2022 вівторок

Екскурс в історію «Соборність душ єднає Україну» (до Дня Соборності України), у приміщенні Дитячої бібліотеки.

19.01.2022 середа

Хрещення Господнє, свято Водохреща

20.01.2022 четвер

Краєзнавче досьє «С. Баштан Кобзар нової доби» (до 95-річчя від дня народження С.В. Баштана),

Формування та направлення державного статистичного спостереження за ф. № 6-сільрада (річна) ,,Звіт про об'єкти погосподарського обліку на 1 січня 2022 року“

Формування відомостей щодо періодичного поновлення персональних даних державного реєстру виборців.

21.01.2022 п'ятниця

Історико-документальна панорама «Великий день єднання» (до Дня Соборності України), у приміщенні Публічної бібліотеки.

Вивчення питання щодо створення віддалених робочих місць ЦНАП на території Драбівської громади.

22.01.2022 субота

Тематичний захід до Дня Соборності України «Народ мій є! Народ мій завжди буде!».

Патріотичний флешмоб «Сила - в єдності» (онлайн).

23.01.2022 неділя

Участь у Чемпіонаті Черкаської області з футзалу серед юнацьких команд 2009-2010 р.н.: 6 тур
ДЮСШ Драбів – КДЮСШ Кам’янка, гра відбудеться в м. Черкаси.

Упродовж тижня

Засідання постійних комісій  селищної ради.

Підготовка звіту про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2021 рік.

Впорядкування документів засідання виконавчого комітету.

Інформаційне наповнення   офіційного веб - сайту Драбівської селищної ради.

Виїзд у с. Жорнокльови з метою обстеження земельних ділянок під господарськими дворами та для ведення особистого селянського господарства.

Підготовка звітності для надання до Головного управління ДФС у Черкаській області.

Підготовка договорів оренди земельних ділянок відповідно до рішень сесії селищної ради.

Підготовка документації для продажу права оренди земельних ділянок на аукціоні.

Реєстрація вхідних заяв  громадянам, підприємцям, організаціям. Реєстрація вхідних заяв  громадян до сесії.

Видача довідок громадянам про членство в особистому селянському господарстві.

Моніторинг стану функціонування вуличного освітлення населених пунктів Драбівської громади.

Підготовка договору оренди за наслідками проведення акціону щодо передачі в оренду частини адміністративного приміщення розташованого за адресою: смт Драбів, вул. Центральна, 69., Золотоніський р-н., Черкаська обл.

Формування переліку документів щодо внесення об’єктів комунального майна до реєстру речових прав на нерухоме майно.

Формування переліку об’єктів комунальної власності, що пройшли реєстрацію речових прав за Драбівською селищною радою.

Формування та здача річної звідності про діяльність будинків культури та   бібліотек.

Прийом та видача документів (результатів надання адміністративних послуг) суб’єктам звернень.
Формування, реєстрація та передача пакетів документів для обробки суб’єктам надання адміністративних послуг.
Надання консультацій суб’єктам звернень.

Підготовка та подання річної звітності та оперативної інформації до Департаменту фінансів Черкаської обласної державної адміністрації.

Забезпечення реалізації державної бюджетної політики на території Драбівської селищної ради.

Здійснення загальної організації та управління виконанням бюджету територіальної громади, координація в межах своєї компетенції діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.

Здійснення контролю за строками  виконання  документів, рішень виконавчого комітету,  селищних  програм.

Організація в установленому порядку доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, надання відповідей на запити.