План організаційних заходів Драбівської селищної ради з 21 по 27 лютого 2022 року

План заходів Драбівської селищної ради  з 24 по 30 січня 2022 року

План організаційних заходів

Драбівської селищної ради

з 21 по 27 лютого 2022 року

Дата проведення заходу

понеділок

Заходи до Міжнародного дня рідної мови:

- мовний віночок «Слово рідне, мова рідна» (приміщення дитячої бібліотеки);

- літературна мандрівка «Дзвенить струмочком рідна мова» (читальний зал публічної бібліотеки).

Рейд «Діти вулиці».

Формування та консолідація мережі штатів та контингентів в програмі Місцевий бюджет.

вівторок

Участь у навчанні за комплексною базовою навчальною програмою з питань соціального захисту та соціальних послуг в громаді на тему «Соціальне благополуччя у громаді: Захист дитини».

Отримання сертифікатів доступу до Єдиних та Державних реєстрів (м. Черкаси).

Підготовчий період проведення щорічної оцінки виконання посадовими особами виконавчого апарату та виконавчих органів селищної ради покладених на них обов’язків і завдань за 2021 рік.

Краєзнавчий лекторій «Лисенко і Кононівка», приурочений  180-річчю від дня народження М. Лисенка (читальний зал Публічної бібліотеки).

Участь вчителів початкових класів у тематичному вебінарі «Сертифікація педагогічних працівників 2022».

середа

Семінар з питань обмежень, пов’язаних із проходженням служби в органах місцевого самоврядування та порядку фінансового контролю осіб, уповноважених на виконання функцій місцевого самоврядування (декларування).

Подання пакету документів на отримання субвенції з державного бюджету на розвиток ЦНАП.

Робота адміністратора на віддаленому робочому місці у селищі Драбове-Барятинське.

Робота комісії по обстеженню зелених насаджень.

четвер

Проведення опосередкованого контролю за умовами проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у сім’ях опікунів, піклувальників.

Шкільна олімпіада з музично-теоретичних дисциплін (5-6 класи).

Презентація досвіду роботи вчителів Закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Бойківщина, Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С.В.Васильченка-гімназія». що атестуються.

Засідання комісії із соціального страхування по виплаті допомоги по тимчасовій непрацездатності працівникам виконавчого апарату селищної ради.

Складання звіту про зайнятість і працевлаштування осіб з інвалідністю за 2021 рік.

п'ятниця

Сесія селищної ради.

Семінар для працівників сільських будинків культури, клубів  Драбівської громади.

Відеоперегляд «Дзвінка струна Лесіного слова», приурочений 180-річчю від дня народження Лесі Українки (приміщення Публічної бібліотеки).

26.02.2022

субота

Участь футбольної команди «Славутич» смт Драбів у міжрегіональному турнірі з міні-футболу на Кубок Петра Душейка «Футбол скликає друзів» (смт Чорнобай).

Участь  здобувачів освіти у підсумковому етапі ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

27.02.2022

неділя

Участь волейбольної команди «АЛЬТАЇР» у відкритому чемпіонаті м. Черкаси з волейболу серед ветеранських чоловічих команд «Черкаська волейбольна ліга» (сезон 2021 – 2022 років):                                                                             «Шанс» м. Черкаси - «Альтаїр» смт Драбів  (гра відбудеться в м. Черкаси).