Одночасне оформлення ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Після набрання чинності постанови КМУ №541 від 07.05.2022 «Про реалізацію експериментального проекту щодо одночасного оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого), обміну паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон» стало можливим надання нової послуги – ЗП+ID.

Нововведення в Міграційній службі запрацювало з 23 травня 2022 року.

Слід відзначити те, що вказана послуга є максимально зручною, адже дає можливість оформити два документи одразу, без необхідності звернення до підрозділу міграційної служби повторно.

Отримати послугу одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта можна:

• у разі оформлення ІD-картки вперше у 14 років;
  • в подальшому у разі втрати документів або їх обміну у зв‘язку із зміною персональних даних.

Вартість послуги:

• 1105 грн (у разі оформлення протягом 20 робочих днів);
  • 1583 грн (у разі термінового оформлення протягом 7 робочих днів).

У разі оформлення у 14 років вперше - сплачується лише послуга оформлення закордонного паспорта.

Слід врахувати, що на період дії воєнного стану можливі затримки із оформлення паспортних документів.

Окрім цього, інформуємо Вас, що здійснити одночасне оформлення вищевказаних документів швидко та зручно громадяни можуть в усіх підрозділах міграційної служби Черкаської області.

Із графіками роботи територіальних підрозділів можна ознайомитися на офіційному сайті ДМС за цим посиланням.