Проведено заходи до Міжнародного дня миру

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно. Земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

Традиційно 21 вересня  в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Цей день присвячений ідеалам миру та покликаний змусити всіх зробити щось заради спокою на Землі.

З метою формування  глибокого розуміння про важливість миру, виховання гуманізму, патріотизму в Закладі загальної середньої освіти I-II ступенів с. Митлашівка Драбівської селищної ради Черкаської області відбувся захід «Ми проти війни». З вуст дітей звучали слова вдячності всім, хто захищає нашу країну від окупантів, хто своєю щоденною працею наближає мир на нашій землі.

У селищній дитячій бібліотеці пройшла акція «Ми  - за мир».

Юні художники Драбівської дитячої школи мистецтм під керівництвом викладача Зореслави Перехрест та бібліотекарів малювали голуба – символа миру. Символічним голубом вони подякували нашим захисникам за мирне небо над головою, за можливість щодня прокидатися і бачити сонце, а не чути гул гармат!

І цей день неодмінно настане, головне вірити в мир, любити свою країну, свою націю та мову.