У Драбівській громаді знову лунає дзвін пам’яті!

  • 229

 Фото без опису

Сьогодні, 13 червня, жителі Драбівської громади попрощалися зі своїм Героєм, жителем села Перервинці, старшим сержантом Омельченко Вадимом Петровичем.

07 червня 2024 року страшна війна без жалю забрала життя мужнього бійця,  який боронив українську землю від російського окупанта. Вадим Омельченко вірний військовій присязі, з честю та гідністю виконав свій громадянський та військовий обов’язок – до останньої хвилини свого життя захищав Батьківщину, її суверенітет та незалежність.

Смерть Героя душевним болем відгукнулась в серці кожного, як довічна пам’ять про справжнє пекло цієї війни, у якому гине цвіт української нації.

Скорботою був сповнений цей день для всіх мешканців громади, а насамперед для рідних, близьких, друзів, які прийшли провести його в останню путь. Віддати шану Вадиму Петровичу прийшли друзі, знайомі, бойові побратими та вдячні земляки. Обабіч дороги, якою вирушив на місце вічного спочинку військовий, жителі громади утворили «живий коридор» пам’яті, устеляючи дорогу квітами.  Прощалися з Героєм з усіма військовими почестями під Державний гімн та залпи трикратного салюту почесної варти у рідному селі.

 Драбівська селищна рада, виконавчий комітет та депутатський корпус висловлюють щирі співчуття родині  Вадима Петровича. Хоча жодні слова розради й підтримки не допоможуть втамувати їхній біль та страждання... Кожен житель нашої громади з вдячністю схиляє голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом Вадима Омельченко. У ці скорботні дні ми доземно схиляємо голови  перед його світлою пам’яттю.

Смерть наших Героїв  – це не тільки біль родини, це біль усієї громади, усієї країни. Справжні патріоти, вірні побратими та захисники. Такими вони назавжди залишаться у нашій пам’яті, а їх імена навіки будуть взірцем мужності, незламності та патріотизму.

         Спочивай з миром, воїне!          Вічна пам’ять і Слава Героям!          Слава Україні!