Черкаська область, Драбівський район

Дата: 19.02.2020 16:03

14 лютого 2020 року в навчальному класі Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему: «Здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях».

Відкрив семінар директор Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості  Валерій ХАБЛО, який проінформував    учасників АТО/ООС щодо можливостей та напрямків вибору професій, зміни спеціальності з подальшим працевлаштуванням або веденням підприємницької діяльності. Важливим завданням професійної адаптації учасників АТО/ООС є отримання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг для підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніна СИМОНЕНКО зазначила, що професійна адаптація учасників АТО передбачає професійну підготовку, перепідготовку, отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня, підвищення кваліфікації та спеціалізацію особи, спрямовані на здобуття та удосконалення професійних знань, умінь та навичок.

Під час семінару виступили: заступник начальника відділу надання соціальних послуг Драбівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Людмила ПЕРЕПЕЛИЦЯ та начальник відділу соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та осіб з інвалідністю Михайло КОСТЯНИЙ, які надали детальну інформацію  щодо переліку спеціальностей, можливостей та напрямків вибору професій.

У семінарі взяли участь голова громадської організацій «Спілка воїнів  АТО/ООС Драбівщини» Віктор СТОЙДА та учасники антитерористичної операції району.

По закінченню семінару всі присутні мали змогу обмінятися думками, поставити запитання  та обговорити пропозиції.