Драбівська селищна рада взяла участь у засіданні Комісії щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності

• Переглядів: 264

З метою збалансованого використання ресурсів Драбівської територіальної громади, що забезпечує збереження та поліпшення якості території, умов життя населення, впорядкування та уточнення планувальних та містобудівних умов і обмежень, параметрів забудов окремої земельної ділянки в  межах території смт Драбів у встановленому чинним законодавством порядку, Драбівська селищна рада 03.02.2022 взяла участь у засіданні Комісії щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності, яка діє при Державній інспекції архітектури та містобудування України (м. Київ). Зокрема розглядалося питання щодо проведення перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності за адресою: вул. Гагаріна, 114, в смт. Драбів, Золотоніського району, Черкаської області.

Продовжуються роботи по забезпеченню освітлення вулиць Інфраструктура та ЖКГ

Продовжуються роботи по забезпеченню освітлення вулиць

• Переглядів: 290

Драбівською селищною радою продовжуються роботи по забезпеченню якісного зовнішнього освітлення вулиць, тротуарів, зручності в пересуванні по вулицям населених пунктів громади  її мешканців у вечірній та нічний час.

Графік вебінарів щодо енергомодернізації багатоквартирних будинків та можливості співпраці з Фондом енергоефективності

• Переглядів: 271

Драбівська селищна рада інформує про серію вебінарів для голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ініціативних груп, менеджерів будинків щодо енергомодернізації багатоквартирних будинків та можливості співпраці з Фондом енергоефективності, які відбудуться у лютому поточного року. Вебінари проводитимуть представники Фонду енергоефективності та Програми IFC. Запрошуємо голів та представників об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Проведено роботи по відновленню вуличного освітлення

• Переглядів: 343

Драбівською селищною радою 27.01.2022 проведені роботи по відновленню світлоточок вуличного освітлення, що вийшли з ладу в смт Драбів. Під час проведення робіт генпідрядником ТОВ «380 8» було здійснено заміну ліхтаря на перехресті вулиць Центральна та Шевченка, замінено 12 лампочок по інших вулицях. Усунено 5 порушень в системах контролю за режимом роботи вуличного освітлення. Роботи з обслуговування повітряних ліній та точок вуличного освітлення продовжуються.