Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ конкурс на заміщення вакантних посад в органі місцевого самоврядування

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального захисту і охорони здоров’я Драбівської селищної ради.

15:32:18 14.12.2020

Конкурс на заміщення вакантних посад

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу земельних відносин та екології  апарату Драбівської селищної ради.

16:56:58 08.12.2020

Конкурс на заміщення вакантних посад

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад начальника відділу соціального захисту і охорони здоров’я Драбівської селищної ради, головного спеціаліста (системного адміністратора) відділу організаційно-кадрової роботи Драбівської селищної ради.

08:43:29 02.12.2020

Конкурс на заміщення вакантних посад

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад начальник фінансового відділу та начальник юридичного відділу.

12:34:53 16.11.2020

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб'єктів  господарювання, їх об'єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики, на офіційному сайті Драбівської селищної ради оприлюднюється регуляторний акт – проєкт рішення Драбівської селищної ради «Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей дошкільного віку в навчально - виховних комплексах «загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад» та закладах дошкільної освіти комунальної власності Драбівської об’єднаної територіальної громади»та аналіз його регуляторного впливу.

10:03:27 09.10.2020