Черкаська область, Драбівський район

Оголошення

Конкурс на заміщення вакантних посад

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: начальника відділу містобудування, архітектури, інвестицій, економічного розвитку та ЖКГ; начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я Драбівської селищної ради.

14:21:46 27.05.2020

Семінар для підприємців

У рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017-2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки „Солідарність“ 5 березня 2020 року об 11.00 год. в адміністративному приміщенні Канівської районної ради за адресою: м. Канів, вул. О. Кошового, 3 (зал засідань, 1-й поверх) заплановано проведення кущового семінару для підприємців з Канівського, Корсунь-Шевченківського, Золотоніського, Драбівського та Чорнобаївського районів, а також Бобрицької, Великохутірської, Вознесенської, Гельмязівської, Драбівської, Зорівської, Іркліївської, Канівської, Карашинської, Литвинецької, Ліплявської, Межиріцької, Михайлівської, Моринської, Набутівської, Піщанської, Плешканівської, Селищенської, Стеблівської, Степанецької та Таганчанської ОТГ. Тематика семінару охоплює актуальні питання ведення бізнесу, проведення перевірок контролюючими органами, змін законодавства, а також кредитування підприємців за державною програмою “Доступні кредити 5-7-9%”.

16:03:01 03.03.2020

Оголошення

Виконавчий комітет селищної ради проводить конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів в межах території Драбівської селищної ОТГ. Документи на участь в конкурсі подавати до Драбівської селищної ради до 24.03.2020 року. З конкурсною документацією можна ознайомитися в Драбівській селищній раді за адресою: смт Драбів, вул. Гагаріна, 17 або завантажити за посиланням.

17:33:19 24.02.2020

Оголошення

Виконавчий комітет проводить обговорення норм надання послуг з вивезення побутових відходів для багатоквартирних, одноквартирних житлових будинків з присадибною ділянкою та підприємств, установ і організацій. З нормами можна ознайомитися в Драбівській селищній раді, за адресою: смт Драбів, вул. Гагаріна, 17 або за посиланням.

17:27:16 24.01.2020

Оголошення

Драбівська селищна рада проводить обговорення Статуту Драбівської об’єднаної  територіальної громади. Ознайомитися з проектом Статуту можна в Драбівській селищній раді, Левченківському старостинському окрузі та на офіційній інтернет-сторінці селищної ради. Пропозиції, зауваження надавати в письмовій формі до 20.09.2019 року в Драбівську селищну раду та Левченківський старостинський округ за адресами: смт Драбів, вул. Гагаріна, 17, тел. 30994;  с. Левченкове, вул. Центральна, 13А, тел. 93231.

16:20:24 01.09.2019

Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» повідомляє, що втратив чинність наказ №35 від 30.07.97 р. «Про затвердження Положення про порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення», на підставі якого ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» виконували безоплатне технічне обслуговування систем газопостачання, газового обладнання в житлових будинках смт Драбів на умовах визначеного ним Положенням договору на планове технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.

16:21:17 26.08.2019

До уваги представників агропідприємств!

Для оперативного реагування на випадки силового захоплення на території Черкаської області земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства»при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

16:23:15 20.06.2018