Черкаська область, Драбівський район

Оголошення

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб'єктів  господарювання, їх об'єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики, на офіційному сайті Драбівської селищної ради оприлюднюється регуляторний акт – проєкт рішення Драбівської селищної ради «Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей дошкільного віку в навчально - виховних комплексах «загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад» та закладах дошкільної освіти комунальної власності Драбівської об’єднаної територіальної громади»та аналіз його регуляторного впливу.

10:03:27 09.10.2020

Держгеокадастр Черкаської області закликає власників земельних ділянок і землекористувачів перевірити відомості про свої земельні ділянки на Публічній кадастровій карті

Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області систематизує інформацію про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 01.01.2013 року й посвідчене державними актами (договорами оренди) та відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру (ДЗК).

15:19:22 05.08.2020

Семінар для підприємців

У рамках впровадження Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017-2020 роки та Програми її реалізації Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації спільно з Черкаською міською профспілковою організацією Черкаської обласної профспілки „Солідарність“ 5 березня 2020 року об 11.00 год. в адміністративному приміщенні Канівської районної ради за адресою: м. Канів, вул. О. Кошового, 3 (зал засідань, 1-й поверх) заплановано проведення кущового семінару для підприємців з Канівського, Корсунь-Шевченківського, Золотоніського, Драбівського та Чорнобаївського районів, а також Бобрицької, Великохутірської, Вознесенської, Гельмязівської, Драбівської, Зорівської, Іркліївської, Канівської, Карашинської, Литвинецької, Ліплявської, Межиріцької, Михайлівської, Моринської, Набутівської, Піщанської, Плешканівської, Селищенської, Стеблівської, Степанецької та Таганчанської ОТГ. Тематика семінару охоплює актуальні питання ведення бізнесу, проведення перевірок контролюючими органами, змін законодавства, а також кредитування підприємців за державною програмою “Доступні кредити 5-7-9%”.

16:03:01 03.03.2020

Оголошення

Виконавчий комітет селищної ради проводить конкурс на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів в межах території Драбівської селищної ОТГ. Документи на участь в конкурсі подавати до Драбівської селищної ради до 24.03.2020 року. З конкурсною документацією можна ознайомитися в Драбівській селищній раді за адресою: смт Драбів, вул. Гагаріна, 17 або завантажити за посиланням.

17:33:19 24.02.2020