За 2022 рік понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг

• Переглядів: 26

За 2022 рік понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг Понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг. Цієї цифри Гід досяг менше ніж за рік. Щодня команда Мінцифри доповнює та оновлює Гід у режимі реального часу для того, щоб взаємодія держави та громадян була комфортнішою і простішою.

Держпослуги, що актуальні під час повномасштабної війни на Гіді

• Переглядів: 33

Яка допомога доступна від держави та як її отримати українцям, що постраждали внаслідок війни або вимушено переїхали до інших регіонів України, можна дізнатися на Гіді з держпослуг.  https://thedigital.gov.ua/news/derzhposlugi-shcho-aktualni-pid-chas-povnomasshtabnoi-viyni-na-gidi

Урядом продовжено строки прийняття документів для призначення допомоги на проживання внутрішньо переміщених осіб ЦНАП інформує

• Переглядів: 146

Урядом продовжено строки прийняття документів для призначення допомоги на проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО) починаючи з березня 2022 року.

Надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам

• Переглядів: 145

Постановою КМУ від 20.03.2022 р. № 332 “Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам” затверджено ПОРЯДОК надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, який визначає механізм надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам (далі — допомога).

Зупинено надання послуг, в тому числі щодо державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень та реєстрації бізнесу

• Переглядів: 117

Шановні жителі громади, звертаємо увагу на період дії воєнного стану, встановленого Указом президента України від 23 лютого 2022 року,  відповідно до вимог ст. 12 ЗУ "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні", послуги з Декларування місця проживання/реєстрації місця проживання НЕ НАДАЮТЬСЯ.