Проведено навчання для освітян

• Переглядів: 325

Відповідно до наказу Управління освіти і науки Черкаської обласної військової адміністрації для керівників, заступників керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти у період з 29.11.2022 по 03.12.2022 на базі КНЗ                    «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» було організовано навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності. У режимі онлайн навчання пройшли 28 осіб.

Проведено тренінг для педагогів

• Переглядів: 386

Тренінг для педагогічних працівників     25 листопада 2022 року комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Драбівської селищної ради  проведено сертифікаційний захід для педагогічних працівників освітніх закладів територіальної громади.  Тренерка національної тренерської мережі ГО «Ла Страда - Україна»  Потапенко Олена Миколаївна провела тренінг «Основи професійної та емоційної безпеки фахівця в умовах надзвичайних ситуацій». Важливим компонентом тренінгу стало набуття навичок щодо  формування власної відповідальності за рівень професійного та емоційного здоров’я, розвиток мотивації до щоденної підтримки ресурсного стану. Всі учасники тренінгу – педагогічні працівники отримають відповідні сертифікати. Учасників заходу також привітала Бут Любов Анатоліївна,  голова об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України Великохутірської, Драбівської, Шрамківської територіальних громад. Вона  подарувала щоденник для психологічного розвантаження «День за днем. Відновлення.» видавництва «Майстерня друку».