Навчання педагогічних працівників Освіта

Навчання педагогічних працівників

• Переглядів: 31

З метою підготовки педагогічних працівників до попередження суїцидальних явищ у шкільному середовищі серед учнів закладів загальної середньої освіти 10 педагогічних працівників територіальної громади 27 січня 2022 року пройшли навчання з метою набуття практичних навичок в наданні невідкладної медичної допомоги по програмі «Базова підтримка життя» в комунальній установі  "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради".

Дослідження якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти за методикою ECERS-3 Освіта

• Переглядів: 15

Якість освітнього середовища в закладі дошкільної освіти полягає в тому, як почувається дитина та як пізнає світ, чи безпечно їй емоційно та фізично, чи отримує приклади для наслідування з боку дорослих, які її оточують, чи середовище дійсно доступне для дитини.

Сертифікація педагогічних працівників Освіта

Сертифікація педагогічних працівників

• Переглядів: 29

Сертифікація педагогічних працівників — це зовнішнє незалежне оцінювання з професійних компетентностей педагогічного працівника, шляхом вивчення  практичного досвіду роботи.

Відбувся екологічний фестиваль «Довкілля: час змін!»

• Переглядів: 29

28 грудня  2021 року в комунальному закладі «Черкаський обласний центр з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» в онлайн-режимі відбувся екологічний фестиваль «Довкілля: час змін!» за темою «Клімат змінюється. Твої дії».

Відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти Освіта

Відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти

• Переглядів: 56

5 січня 2022 року проведено нараду з директорами закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади щодо діяльності закладів освіти у І кварталі 2022 року.