Платники Черкащини за січень 2024 року сплатили 20,4 млн грн акцизного податку

• Переглядів: 22

Як повідомляє в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід, за січень 2024 року платники Черкаської області до загального фонду державного бюджету сплатили 1,654 млн грн акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів.

Декларуйте доходи правильно: способи подання декларації та випадки звільнення від такого обов’язку

• Переглядів: 103

Кампанія декларування доходів триває. Аби у вас виникало якнайменше складнощів з поданням декларації, ми продовжуємо розповідати про ключові особливості щодо декларування доходів, отриманих громадянами у 2023 році. Сьогодні розповімо про способи подання декларації та випадки, у яких декларацію подавати не потрібно.