Культура, молодь, спорт

11 Вересня, 2021 р., 10:34
В Золотоніській райдержадміністрації привітали найкращих спортсменів району напередодні Дня фізичної культури і спорту привітали найуспішніших спортсменів та ветеранів спортивної ниви. За особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту району та з нагоди  Дня фізичної культури і спорту в Україні почесними грамотами Золотоніської районної державної адміністрації та Золотоніської районної ради нагороджені й спортсмени Драбівської громади Калач Ігор та Крицький Максим.
10 Вересня, 2021 р., 08:12
Відповідно до плану роботи сектору культури, молоді та спорту селищної ради у Бойківщинській сільській бібліотеці 9 вересня проведено літературну годину «Рідна мова – рідне слово» з учасниками бібліотечного клубу за інтересами "Сонячне дитинство".