У Драбівській дитячій бібліотеці розгорнуто виставку-роздум «Дзвони екологічної біди» Культура

У Драбівській дитячій бібліотеці розгорнуто виставку-роздум «Дзвони екологічної біди»

  • Переглядів: 310

Чорнобиль — нестерпний біль нашого народу, знак планетарної біди, що не знає ні відстані, ні кордонів, що не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.

Відбувся творчий захід під гаслом  «Великодні дзвони залунали – нас до Перемоги згуртували» Культура

Відбувся творчий захід під гаслом «Великодні дзвони залунали – нас до Перемоги згуртували»

  • Переглядів: 379

25 квітня 2022 року, на другий день світлого свята Воскресіння Господнього, в Центрі культури і дозвілля Драбівської селищної ради відбувся творчий захід під гаслом «Великодні дзвони залунали – нас до Перемоги згуртували».

Великодня мозаїка "Світле Воскресіння Христове" Культура

Великодня мозаїка "Світле Воскресіння Христове"

  • Переглядів: 303

Незабаром на землю зійде чудове свято Великодня, світле Воскресіння Христове. Воно нагадує нам про любов і милосердя, страждання і біль, одвічні людські цінності, та знаменує  любов до життя,перемогу над смертю. Українці відроджують та бережуть свої традиції, уявлення про весняне пробудження, про невмирущість вічно живого духу нашого народу. Нехай же, якнайшвидше добро і правда здобуде перемогу над силами зла і агресії.

Про  комунікаційну кампанію у рамках соціального проєкту "Прихисток"

Про комунікаційну кампанію у рамках соціального проєкту "Прихисток"

  • Переглядів: 254

       З метою належної організації та координації зусиль органів державної влади і місцевого самоврядування із забезпечення вимушених переселенців прихистком, Міністерство культури та інформаційної політики України проводить комунікаційну кампанію у рамках соціального проєкту ,,Прихисток”, що реалізується під егідою Президента  України   В.Зеленського.

Відбувся традиційний турнір з волейболу присвячений двічі Герою Радянського Союзу І.Н. Степаненку, учасникам бойових дій на території інших держав воїнам-інтернаціоналістам Спорт

Відбувся традиційний турнір з волейболу присвячений двічі Герою Радянського Союзу І.Н. Степаненку, учасникам бойових дій на території інших держав воїнам-інтернаціоналістам

  • Переглядів: 299

З метою популяризації  волейболу, як ігрового виду спорту, залучення  різних верств населення до систематичних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя та патріотичного виховання молоді  19 лютого на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені двічі Героя Радянського Союзу  І.Н. Степаненка с. Нехайки проведено турніру з волейболу, присвяченого двічі Герою Радянського Союзу І.Н. Степаненку, учасникам бойових дій на території інших держав воїнам-інтернаціоналістам.