Про центр надання адміністративних послуг

Положення про відділ        Регламент

Мета створення

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) створено для поліпшення якості адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами Драбівської селищної ради і органами державної влади.

створення комфортних умов для отримання суб’єктами господарювання та громадянами, в тому числі з обмеженими фізичними можливостями, якісного сервісу з надання адміністративних послуг за принципами «організаційної єдності» та «єдиного вікна», а саме: вичерпне інформування, оперативний прийом та видача оформлених пакетів документів

Завдання ЦНАП

Надання адміністративних і неадміністративних послуг. Надання інформації та консультацій щодо отримання цих послуг.

Переваги ЦНАП

• Орієнтація на потреби замовника послуги.
  • Запровадження принципу «єдиного офісу».
  • Оперативне надання послуг.
  • Розширені та зручні “прийомні години”, в тому числі робота без обідньої перерви.
  • Доступність інформації з різних джерел (інформаційні термінали, стенди, телефон, сайт тощо).

Комфортні умови очікування та заповнення документів.