Проведено рейд «Діти вулиці» Служба у справах дітей

Проведено рейд «Діти вулиці»

• Переглядів: 298

З метою виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування або перебувають у складній життєвій ситуації і потребують допомоги, 15 лютого 2022 року спеціалістами служби у справах дітей Драбівської селищної ради спільно з працівниками Драбівського відділу поліцейської діяльності № 1 Золотоніського РВП ГУНП у Черкаській області проведено рейд «Діти вулиці».

Cлужбою у справах дітей Драбівської селищної ради проведено рейд «Діти вулиці»

• Переглядів: 269

14 лютого  2022 року спеціалістами служби у справах дітей Драбівської селищної ради  спільно з представником відділення КЗ «Центр  надання соціальних послуг» проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» на території Драбівської громади (с. Бойківщина, с. Михайлівка, смт Драбів).

Сімейні форми виховання Служба у справах дітей

Сімейні форми виховання

• Переглядів: 345

Питання захисту прав дітей на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків реалізації державної політики. Конвенцією ООН про права дитини визначено, що дитині для повного і гармонійного розвитку  необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння.

Засідання комісії з питань захисту прав дитини Служба у справах дітей

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

• Переглядів: 299

З метою соціального захисту дітей та врегулювання окремих проблемних питань 27 січня  2022 року  головою  Драбівської селищної ради   Світланою Орел  проведено  засідання комісії  з питань захисту прав дитини.

На території сіл Драбове-Барятинське та Митлашівка проведено профілактичний рейд "Діти вулиці"

• Переглядів: 420

З метою виявлення дітей, які схильні до бродяжництва, попередження дитячої безпритульності та бездоглядності 20 січня 2022 року працівниками служби у справах дітей селищної ради спільно з працівниками Драбівського ВПД № 1 Золотоніського РВП ГУНП в Черкаській області проведено денний профілактичний рейд "Діти вулиці" на території с.Драбове-Барятинське та с.Митлашівка.