![«У школу з радістю»](https://rada.info/upload/users_files/34226402/8cf524f5bb02cac7e58e037734243d80.jpg)
«У школу з радістю»
«У школу з радістю»
![Проведено рейд «Діти вулиці»](https://rada.info/upload/users_files/34226402/4efd8bd91d23077015cd9e46a9d69acb.jpg)
Проведено рейд «Діти вулиці»
З метою виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування або перебувають у складній життєвій ситуації і потребують допомоги, 15 лютого 2022 року спеціалістами служби у справах дітей Драбівської селищної ради спільно з працівниками Драбівського відділу поліцейської діяльності № 1 Золотоніського РВП ГУНП у Черкаській області проведено рейд «Діти вулиці».
![Cлужбою у справах дітей Драбівської селищної ради проведено рейд «Діти вулиці»](https://rada.info/upload/users_files/34226402/1bf93aa9e0f41b2b3a11d4c4041af773.jpg)
Cлужбою у справах дітей Драбівської селищної ради проведено рейд «Діти вулиці»
14 лютого 2022 року спеціалістами служби у справах дітей Драбівської селищної ради спільно з представником відділення КЗ «Центр надання соціальних послуг» проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» на території Драбівської громади (с. Бойківщина, с. Михайлівка, смт Драбів).
![Сімейні форми виховання](https://rada.info/upload/users_files/34226402/9c86713061e4a502d2cd0a043b951ee6.jpg)
Сімейні форми виховання
Питання захисту прав дітей на сьогодні є одним із пріоритетних напрямків реалізації державної політики. Конвенцією ООН про права дитини визначено, що дитині для повного і гармонійного розвитку необхідно зростати в сімейному оточенні, в атмосфері щастя, любові та розуміння.
![Засідання комісії з питань захисту прав дитини](https://rada.info/upload/users_files/34226402/caa0b69bf33eee8d811903e400387427.jpg)
Засідання комісії з питань захисту прав дитини
З метою соціального захисту дітей та врегулювання окремих проблемних питань 27 січня 2022 року головою Драбівської селищної ради Світланою Орел проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини.
![Послуга патронату над дитиною у запитаннях і відповідях](https://rada.info/upload/users_files/34226402/8a68234b437e53a43d701e9b7801ff26.jpg)
Послуга патронату над дитиною у запитаннях і відповідях
ЩО ТАКЕ ПАТРОНАТ?
![На території сіл Драбове-Барятинське та Митлашівка проведено профілактичний рейд "Діти вулиці"](https://rada.info/upload/users_files/34226402/8776f320c15bac4ee97ac2eff75194a6.jpg)
На території сіл Драбове-Барятинське та Митлашівка проведено профілактичний рейд "Діти вулиці"
З метою виявлення дітей, які схильні до бродяжництва, попередження дитячої безпритульності та бездоглядності 20 січня 2022 року працівниками служби у справах дітей селищної ради спільно з працівниками Драбівського ВПД № 1 Золотоніського РВП ГУНП в Черкаській області проведено денний профілактичний рейд "Діти вулиці" на території с.Драбове-Барятинське та с.Митлашівка.