Проведено рейд «Діти вулиці»

Фото без описуЗ метою виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування або перебувають у складній життєвій ситуації і потребують допомоги, 15 лютого 2022 року спеціалістами служби у справах дітей Драбівської селищної ради спільно з працівниками Драбівського відділу поліцейської діяльності № 1 Золотоніського РВП ГУНП у Черкаській області проведено рейд «Діти вулиці».

Під час рейдового заходу виявлено 2 малолітніх дітей, які опинилися у складній життєвій ситуації. Дітей тимчасово направлено на обстеження до КНП «Драбівська багатопрофільна лікарня».

Службою у справах дітей ініційовано притягнення батька до адміністративної відповідальності за ст. 184 КупАП (неналежне виконання батьківських обов’язків).

Питання проведення заходів по запобіганню дитячої бездоглядності та безпритульності знаходиться на постійному контролі служби у справах дітей Драбівської селищної ради.