Проєкти рішень

Проєкти рішень 9 сесії VIII скликання

1. Порядок денний

2. Про розглядта оприлюднення проекту рішенняселищноїради «Провстановлення місцевих податківі зборів на 2022 рік»

3. Про затвердження Статуту Драбівської селищної  територіальної громади  у  новій редакції

4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Драбівська багатопрофільна лікарня» Драбівської селищної ради

5. Про створення медичних пунктів

6. Про внесення змін до рішення Драбівської селищної ради від 24.12.2020 № 3-4VIII “Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг

7. Про Програму розвитку культури та охорони культурної спадщини на 2021 – 2022 роки

8. Про Програму розвитку фізичної культури і спорту

9. Про затвердження Програми національно – патріотичного виховання

10. Про заснування стипендії Драбівського селищного голови обдарованим дітям громади

11. Про внесення змін до рішення Драбівської селищної ради від 24.12.2020 № 3-53/VIII «Про затвердження Статуту закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» c. Михайлівка Драбівської селищної ради Черкаської області (нова редакція)»

12. Про внесення змін до рішення селищної ради від  19.02.2021   №5-9/VІІІ   «Про затвердження Програми  фінансування  видатків на компенсаційні виплати  на пільговий  проїзд  автомобільним транспортом  загального користування  на приміських маршрутах окремим категоріям  громадян Драбівської територіальної громади на 2021-2022 роки»

13. Про внесення змін до рішення до рішення селищної  ради  від  24.12.2020 №  3-6/VІІІ  «Про затвердження  Програми забезпечення правопорядку на території Драбівської громади на 2021-2025 роки»

14. Про внесення змін до рішення селищної ради від 21.07.2007 № 10-20/V «Про управління та розпорядження об’єктами селищної комунальної власності смт.Драбів»

15. Про включення об’єкта нерухомого майна до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Драбівської територіальної громади

16. Про призначення на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Драбівська багатопрофільна лікарня»

Завантажити