Структура відділу

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я є структурним підрозділом Драбівської селищної ради.

Відділ є юридичною особою публічного права, що утримується за рахунок бюджетних коштів, має самостійний баланс, рахунки в органах Державної казначейської служби України, печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменування.

Головні напрямки роботи відділу – забезпечення реалізації державної соціальної політики на території Драбівської громади в сфері соціального захисту населення та медичного обслуговування.

Основним завданням відділу є забезпечення реалізації державної соціальної політики на території громади, у сфері соціального захисту населення, медичного обслуговування, що включає:

1)  забезпечення реалізації державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати і належних умов праці;

2) призначення та виплату соціальної допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат, встановлених законодавством України;

3) організація роботи щодо надання пільг з оплати послуг зв'язку,    пільгового проїзду окремим категоріям громадян, інших пільг, передбачених законодавством України;

4) розроблення та організацію виконання комплексних програм та заходів щодо поліпшення становища соціально вразливих верств населення, сімей та громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, та всебічне сприяння в отриманні ними соціальних виплат та послуг за місцем проживання, перебування;

5) забезпечення соціальної інтеграції інвалідів, сприяння створенню умов для безперешкодного доступу інвалідів до об'єктів соціальної інфраструктури;

- ПЕРЕПЕЛИЦЯ ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА – начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради, (кабінет 206).

- ЧЕРНЕНКО НАТАЛІЯ АНДРІЇВНА – головний спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради, (кабінет 205).

- ОСАДЧА ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА – головний спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради,          (кабінет 205).

- НЕДВИГА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА – головний спеціаліст відділу соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради (кабінет 205).

- КРОКОСЕНКО ВАЛЕНТИНА ГРИГОРІВНА – інспектор по роботі з ветеранами відділу соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради,  (кабінет 115).

- ОБРУСНА ГАННА ГРИГОРІВНА – інспектор з дозвіллєвої діяльності відділу соціального захисту та охорони здоров’я  Драбівської селищної ради, (кабінет ….)

АДРЕСА

смт. Драбів, вул. Гагаріна,17 , 19801 E-mail:  szdrabiv@ukr.net