Державна міграційна служба інформує

06 Серпня, 2021 р., 12:31
З 16 липня 2021 року набрав чинності Закон України від 25.04.2019 №2704-VIII «Про забезпечення функціонування української мови як державної», відповідно до якого особи, які мають намір набути громадянство України, зобов’язані засвідчити відповідний рівень володіння державною мовою.
01 Липня, 2021 р., 16:54
Закон України «Про громадянство України», прийнятий у 2001 році, визначає, що законодавство Ук­раїни про громадянство відповідно до статті 4 Конституції Ук­раїни, ґрунтується  на принципі «єдиного громадянства». Разом з тим визначення множинного громадянства не наводиться. Стаття 2 Закону України «Про громадянство України» передбачає, якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України та якщо іноземець набув громадянство України, то у правових відносинах з Україною він теж визнається лише громадянином України. Також, відповідно до пункту 1 статті 19 Закону України «Про громадянство України» добровільним набуттям громадянином України громадянства іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття, є підставою для втрати громадянства України. Добровільним набуттям громадянства іншої держави вважаються всі випадки, коли громадянин України для набуття громадянства іншої держави звертався із заявою чи клопотанням про таке набуття відповідно до порядку, який встановлено національним законодавством держави, громадянство якої набуває громадянин.
08 Травня, 2021 р., 17:11
  Відтепер про факти ймовірного порушення міграційного законодавства можна повідомити онлайн