Змінено порядок призначення компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі Соціальний захист

• Переглядів: 1203

Виплата матеріальної допомоги з нагоди 36-х роковин Чорнобильської  катастрофи Соціальний захист

Виплата матеріальної допомоги з нагоди 36-х роковин Чорнобильської катастрофи

• Переглядів: 408

Відповідно до розпорядження Драбівського селищного голови   Світлани ОРЕЛ, у межах Програми  соціального захисту населення  «Турбота»  Драбівської селищної ради на 2022  рік, окремим  категоріям соціально незахищених верств населення  Драбівської  територіальної громади  з нагоди 36-х роковин  Чорнобильської  катастрофи у 2022 році, надано одноразову адресну матеріальну допомогу, а саме:

У переддень Великодня волонтери Драбівської громади доставлять великодні паски нашим воїнам

• Переглядів: 274

Війна,як страшний сон, неочікувано ввірвалася в нашу рідну Україну і, безумовно, внесла свої корективи у буденне життя кожного українця, зокрема і жителів нашої Драбівської громади. Спільна біда ще тісніше згуртувала і членів Організації ветеранів Драбівської селищної ради. З перших днів війни пенсіонери активно долучилися до збору продуктів харчування, випікали пиріжки, готували вареники та гарячі страви для представників територіальної оборони, допомагали у пошуку житла та облаштунку його щодо належних умов проживання для внутрішньо переміщених осіб, дали прихисток у своїй оселі не одній сім'ї з числа тих, хто вимушений був покинути свою домівку. Кожен з нас свято вірить у перемогу і молиться за всіх воїнів ЗСУ. Щоб підтримати бойовий дух і подякувати за кожен прожитий день у незалежній Україні, волонтери Драбівської громади у переддень Великодня доставлять великодні пасочки від Організації ветеранів Драбівської селищної ради нашим воїнам. Дякуємо вам, наші нескорені захисники! Слава ЗСУ! Слава Україні!

До уваги осіб з інвалідністю, які тимчасово переселилися  до Драбівської громади ! Соціальний захист

До уваги осіб з інвалідністю, які тимчасово переселилися до Драбівської громади !

• Переглядів: 310

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради ЩОДНЯ  формує потребу осіб з інвалідністю, які тимчасово переселилися  до Драбівської громади,  для забезпечення  їх :

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я інформує : Перерахування коштів станом на 25 cічня 2022 року Соціальний захист

• Переглядів: 269

Платіжні доручення на перерахування коштів подані до Управління державної казначейської служби України у Драбівському районні Черкаської області.