Виплата матеріальної допомоги з нагоди 36-х роковин Чорнобильської  катастрофи Соціальний захист

Виплата матеріальної допомоги з нагоди 36-х роковин Чорнобильської катастрофи

  • Переглядів: 83

Відповідно до розпорядження Драбівського селищного голови   Світлани ОРЕЛ, у межах Програми  соціального захисту населення  «Турбота»  Драбівської селищної ради на 2022  рік, окремим  категоріям соціально незахищених верств населення  Драбівської  територіальної громади  з нагоди 36-х роковин  Чорнобильської  катастрофи у 2022 році, надано одноразову адресну матеріальну допомогу, а саме:

У переддень Великодня волонтери Драбівської громади доставлять великодні паски нашим воїнам

У переддень Великодня волонтери Драбівської громади доставлять великодні паски нашим воїнам

  • Переглядів: 60

Війна,як страшний сон, неочікувано ввірвалася в нашу рідну Україну і, безумовно, внесла свої корективи у буденне життя кожного українця, зокрема і жителів нашої Драбівської громади. Спільна біда ще тісніше згуртувала і членів Організації ветеранів Драбівської селищної ради. З перших днів війни пенсіонери активно долучилися до збору продуктів харчування, випікали пиріжки, готували вареники та гарячі страви для представників територіальної оборони, допомагали у пошуку житла та облаштунку його щодо належних умов проживання для внутрішньо переміщених осіб, дали прихисток у своїй оселі не одній сім'ї з числа тих, хто вимушений був покинути свою домівку. Кожен з нас свято вірить у перемогу і молиться за всіх воїнів ЗСУ. Щоб підтримати бойовий дух і подякувати за кожен прожитий день у незалежній Україні, волонтери Драбівської громади у переддень Великодня доставлять великодні пасочки від Організації ветеранів Драбівської селищної ради нашим воїнам. Дякуємо вам, наші нескорені захисники! Слава ЗСУ! Слава Україні!

До уваги осіб з інвалідністю, які тимчасово переселилися  до Драбівської громади ! Соціальний захист

До уваги осіб з інвалідністю, які тимчасово переселилися до Драбівської громади !

  • Переглядів: 116

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я селищної ради ЩОДНЯ  формує потребу осіб з інвалідністю, які тимчасово переселилися  до Драбівської громади,  для забезпечення  їх :

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я інформує : Перерахування коштів станом на 25 cічня 2022 року Соціальний захист

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я інформує : Перерахування коштів станом на 25 cічня 2022 року

  • Переглядів: 89

Платіжні доручення на перерахування коштів подані до Управління державної казначейської служби України у Драбівському районні Черкаської області.    

Держава допоможе безробітним розпочати власну справу

Держава допоможе безробітним розпочати власну справу

  • Переглядів: 93

З 1 січня 2022 року безробітні малозабезпечені зможуть отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей, розробленої Міністерством соціальної політики України.

Відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади Соціальний захист

Відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади

  • Переглядів: 140

12 січня 2022 року відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання  матеріальної допомоги жителям Драбівської громади, під головуванням секретаря Драбівської селищної ради Олександра МІРОШНИКА.