Соціальний захист учасників бойових дій (АТО/ООС) Драбівської громади Соціальний захист

Соціальний захист учасників бойових дій (АТО/ООС) Драбівської громади

• Переглядів: 54

На території  Драбівської громади зареєстровано і проживає 157 учасників бойових дій АТО/ООС, в тому числі  9 осіб з інвалідністю внаслідок війни АТО/ООС, 4 члени сім?ї загиблого  (померлого) учасника  АТО/ООС.

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради інформує: Перерахування коштів станом на 27 вересня 2021 року

• Переглядів: 47

Платіжні доручення на перерахування коштів подані до Управління державної казначейської служби України у Драбівському районні Черкаської області.

До уваги жителів громади, які отримують ліки за  державною програмою  «Доступні ліки»

До уваги жителів громади, які отримують ліки за державною програмою «Доступні ліки»

• Переглядів: 118

До селищної ради надходять численні скарги громадян на проблеми із отриманням лікарських засобів за державною програмою «Доступні ліки», зокрема, про перебої у їх відпуску, відсутність необхідних препаратів в аптечних закладах та інше.