Навчання для адміністраторів ЦНАП

  • 154

Фото без опису

З метою якісного надання адміністративних послуг мешканцям громади та належної реалізації Комплексної програми соціальної підтримки осіб, які здійснювали заходи з оборони та захисту територіальної цілісності України, та членів їхніх сімей на 2025–2027 роки, відділ соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради спільно з фахівцями з супроводу ветеранів та демобілізованих осіб організували навчання для адміністраторів відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету.

Під час заходу спеціалісти представили нові технологічні та інформаційні картки адміністративних послуг, розроблені у рамках Програми. Адміністратори ЦНАП отримали покрокові інструкції щодо прийому заяв від громадян та переліку документів, які необхідно подавати для різних видів матеріальної допомоги.

Також, було роз’яснено вимоги в окремих випадках: подання документів від членів сімей, підтвердження ступеня родинних зв’язків, надання довідок із медичних закладів та інших підтверджуючих документів.

Начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я відзначила плідну співпрацю між відділом, фахівцями з супроводу ветеранів та демобілізованих осіб і адміністраторами ЦНАП, яка сприятиме якісному наданню адміністративних послуг у сфері соціального захисту. Спільна робота дозволить забезпечити зручні та зрозумілі умови для громадян, що звертаються по допомогу.