Конкурси на заміщення вакантних посад

Про оголошення конкурсу

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

14:34 23.12.2020

ОГОЛОШЕННЯ конкурс на заміщення вакантних посад в органі місцевого самоврядування

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального захисту і охорони здоров’я Драбівської селищної ради.

15:32 14.12.2020

Конкурс на заміщення вакантних посад

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу земельних відносин та екології  апарату Драбівської селищної ради.

16:56 08.12.2020