Конкурси на заміщення вакантних посад

Про оголошення конкурсу

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

14:34:56 23.12.2020

ОГОЛОШЕННЯ конкурс на заміщення вакантних посад в органі місцевого самоврядування

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального захисту і охорони здоров’я Драбівської селищної ради.

15:32:18 14.12.2020

Конкурс на заміщення вакантних посад

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу земельних відносин та екології  апарату Драбівської селищної ради.

16:56:58 08.12.2020

Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

21:31:44 07.12.2020

Конкурс на заміщення вакантних посад

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад начальника відділу соціального захисту і охорони здоров’я Драбівської селищної ради, головного спеціаліста (системного адміністратора) відділу організаційно-кадрової роботи Драбівської селищної ради.

08:43:29 02.12.2020

Конкурс на заміщення вакантних посад

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Драбівська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад начальник фінансового відділу та начальник юридичного відділу.

12:34:53 16.11.2020