Відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора комунальної організації дитячо-юнацької спортивної школи «Слов'яни» Драбівської селищної ради»

Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора  комунального закладу «Загальноосвітній навчально-виховний комплекс І-ІІІ  ступенів «Школа-гімназія-дитячий садок» ім. В.Підгорбунського Козятинської  міської ради Вінницької області ...

Відповідно до розпорядження Драбівського селищного голови від 25.05.2022 № 58 – р «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної організації дитячо-юнацької спортивної школи «Слов'яни» Драбівської селищної ради» та Порядку проведення конкурсу на  заміщення вакантної посади  керівника комунальної організації  дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни» Драбівської селищної ради, затвердженого рішенням  Драбівської селищної ради від 20.05.2022 № 23-5/VIII, 28 червня 2022 року відбулося засідання конкурсної комісії.

Протокол № 2 від 28.06.2022