Перевірка роботи соціального робітника села Левченкове Соціальний захист

Перевірка роботи соціального робітника села Левченкове

  • Переглядів: 439

З метою контролю за якістю надання соціальних послуг догляду вдома  та натуральної допомоги жителям Драбівської територіальної громади, 23 лютого 2022 року завідувачем відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради Іриною Мірошник та соціальним працівником Катериною Селецькою, здійснено виїзну перевірку надання послуг соціальним робітником села Левченкове Галиною Скибою.

Соціальні послуги догляду вдома та натуральної допомоги - важливі складові соціальної підтримки громадян

Соціальні послуги догляду вдома та натуральної допомоги - важливі складові соціальної підтримки громадян

  • Переглядів: 637

З метою контролю за якістю надання соціальних послуг догляду вдома  та натуральної допомоги жителям Драбівської територіальної громади, 1 лютого 2022 року завідувачем відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради Іриною Мірошник та соціальним працівником Катериною Селецькою здійснено виїзну перевірку надання послуг у селі Нехайки.

Перегляд та поновлення особових справ підопічних громадян – важлива складова організації надання соціальних послуг

Перегляд та поновлення особових справ підопічних громадян – важлива складова організації надання соціальних послуг

  • Переглядів: 1162

Важливою складовою роботи відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради є опрацювання документації відділення, зокрема, особових справ підопічних громадян.

Контроль за наданням соціальних послуг догляду вдома та натуральної допомоги – запорука якісної та вчасної допомоги отримувачам послуги Соціальний захист

Контроль за наданням соціальних послуг догляду вдома та натуральної допомоги – запорука якісної та вчасної допомоги отримувачам послуги

  • Переглядів: 390

З метою контролю за якістю надання соціальних послуг догляду вдома та натуральної допомоги жителям нашої громади, 13 січня 2022 року завідувачем відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради Іриною Мірошник та соціальним працівником Катериною Селецькою, здійснено виїзну перевірку надання послуг у смт Драбів.

Соціальна робота в громаді Соціальний захист

Соціальна робота в громаді

  • Переглядів: 341

Кожна дитина мріє про щасливу сім’ю, про дім, де на неї чекають та люблять. Ця сім’я в уяві дитини повинна триматися на взаєморозумінні, довірі, турботі один про одного, радості від спільних дій. У ній дитина може почути про себе те, що ніколи не наважаться сказати їй люди зі сторони, сім’я, де її ніколи не розлюблять та не зрадять. І що б не трапилося, дитина завжди може розраховувати на підтримку рідних.

Гід державних послуг. Банер