Контроль за наданням соціальних послуг догляду вдома та натуральної допомоги – запорука якісної та вчасної допомоги отримувачам послуги Соціальний захист

Контроль за наданням соціальних послуг догляду вдома та натуральної допомоги – запорука якісної та вчасної допомоги отримувачам послуги

  • Переглядів: 61

З метою контролю за якістю надання соціальних послуг догляду вдома та натуральної допомоги жителям нашої громади, 13 січня 2022 року завідувачем відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради Іриною Мірошник та соціальним працівником Катериною Селецькою, здійснено виїзну перевірку надання послуг у смт Драбів.

Соціальна робота в громаді Соціальний захист

Соціальна робота в громаді

  • Переглядів: 65

Кожна дитина мріє про щасливу сім’ю, про дім, де на неї чекають та люблять. Ця сім’я в уяві дитини повинна триматися на взаєморозумінні, довірі, турботі один про одного, радості від спільних дій. У ній дитина може почути про себе те, що ніколи не наважаться сказати їй люди зі сторони, сім’я, де її ніколи не розлюблять та не зрадять. І що б не трапилося, дитина завжди може розраховувати на підтримку рідних.

Адресна соціальна робота Соціальний захист

Адресна соціальна робота

  • Переглядів: 144

16 листопада 2021 року працівники комунального закладу "Центр надання соціальних послу" Драбівської селищної ради планово відвідали сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах в селах Левченки, Тополі та селищі Драбів.