Догляд вдома - важлива складова соціальної підтримки громадян

  • 324

Фото без опису

З метою контролю за якістю надання соціальної послуги догляду вдома жителям Драбівської громади, 22 грудня 2021 року завідувачем відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради Іриною Мірошник та соціальним працівником Катериною Селецькою здійснено виїзну перевірку надання послуги у смт Драбів.

Соціальними робітниками відділення Бондаренко Людмилою Петрівною та Шлапак Тамарою Григорівною послугою догляду вдома охоплено 22 жителя смт Драбів.

На час перевірки працівники знаходилися на робочих місцях. Послуги особам похилого віку надаються в повному обсязі за Державним стандартом згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між комунальним закладом та підопічними.

Соціальні робітники забезпечують обслуговуваних всім необхідним: продуктами харчування, промисловими товарами, медикаментами, оплачують комунальні послуги, забезпечують занесення води, надають допомогу в оформленні субсидій на квартирну плату і комунальні послуги та надають інші послуги, передбачені індивідуальним планом. 

Працівники відділення соціальної допомоги вдома відповідально, уважно, з повагою ставляться до підопічних, морально підтримують, завжди знаходять спільну мову з ними, допомагають поратися по господарству.

Всі одинокі, яких відвідали перевіряючі, щиро дякували за своєчасне та якісне надання послуг соціальними робітниками.