Перегляд та поновлення особових справ підопічних громадян – важлива складова організації надання соціальних послуг

Важливою складовою роботи відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Драбівської селищної ради є опрацювання документації відділення, зокрема, особових справ підопічних громадян.

На виконання Державного стандарту догляду вдома, затвердженого наказом Мінсоцполітики від 13.11.2013  № 760 (із змінами, внесеними згідно з наказом Мінсоцполітики № 335 від 16.06.2021), Державного стандарту соціальної послуги натуральної допомоги, затвердженого наказом Мінсоцполітики від 25.03.2021  № 147 (із змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 р. № 429 «Про затвердження Порядку установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг», протягом січня 2022 року проводились відповідні заходи по поновленню та перегляду документів особових справ обслуговуваних, а саме:

працівниками відділення здійснено збір документів, які необхідні для перерахунку вартості наданих послуг у зв’язку зі зміною в доходах громадян, складі сімей та інших змін.

Завідувачем та соціальним працівником відділення постійно надавалась технічна допомога при оформленні відповідних бланків, проводилась роз’яснювальна робота щодо правильності заповнення та опрацювання необхідних документів.

До відділу соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради передано повні пакети документів на 205 обслуговуваних громадян з метою винесення відповідного рішення щодо виду оплати на поточний 2022 рік.

Після отримання рішення відділенням соціальної допомоги вдома буде проводитись наступний етап оновлення документів особових справ підопічних, зокрема:

• перегляд індивідуальних планів;
  • договорів про надання соціальних послуг;
  • додаткових угод.