Нова послуга КНП "Черкаський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни ЧОР" Корисна інформація

Нова послуга КНП "Черкаський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни ЧОР"

• Переглядів: 330

У зв’язку  із ситуацією, що склалась в Україні через короновірусну інфекцію, яка вражає всі органи та системи організму, більшість постковідних пацієнтів потребують стаціонарної реабілітації.

Перерахування коштів станом на 17 листопада Соціальний захист

Перерахування коштів станом на 17 листопада

• Переглядів: 246

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я Драбівської селищної ради інформує : Перерахування коштів станом на 17 листопада 2021 року. Платіжні доручення на перерахування коштів подані до Управління державної казначейської служби України у Драбівському районні Черкаської області.

Соціальний захист учасників бойових дій (АТО/ООС) Драбівської громади Соціальний захист

Соціальний захист учасників бойових дій (АТО/ООС) Драбівської громади

• Переглядів: 933

На території  Драбівської громади зареєстровано і проживає 157 учасників бойових дій АТО/ООС, в тому числі  9 осіб з інвалідністю внаслідок війни АТО/ООС, 4 члени сім?ї загиблого  (померлого) учасника  АТО/ООС.