Відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання матеріальної допомоги жителям Драбівської громади

Фото без опису12 січня 2022 року відбулося засідання комісії по розгляду звернень громадян про надання  матеріальної допомоги жителям Драбівської громади, під головуванням секретаря Драбівської селищної ради Олександра МІРОШНИКА.

Від жителів громади до селищної ради у  грудні 2021 року – січні 2022 року надійшло 12 заяв про надання матеріальної допомоги,  в тому числі 9 заяв про  виділення коштів на лікування, 2 заяви про виплату допомоги  на поховання непрацюючих осіб працездатного віку, 1 заява про виплату матеріальної допомоги учаснику бойових дій АТО/ООС.

Комісія розглянула кожну із заяв і попередньо визначила суми матеріальної допомоги.

Рішення щодо виплат буде прийнято на черговому засіданні виконавчого комітету  селищної   ради.