До уваги осіб пільгової категорії жителів Драбівської громади!

• Переглядів: 420

З лютого місяця поточного року в Драбівській громаді забезпечується право на безплатний проїзд  пільговиих категорій громадян на приміських маршрутах автомобільним транспортом загального користування.

,,Асамблея інвалідів Драбівщини" привітала ювілярів та іменинників минулого та поточного років

• Переглядів: 322

,,І у бідного, і в заможного, День народження є у кожного", - це слова з пісенного репертуару Павла Зіброва. А якщо є день народження, то відповідно є й свято. Зазвичай - це свято сімейне. Але відзначають його як в сімейному колі, так і з друзями чи однодумцями.

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я інформує:   Надходження  та перерахування коштів станом на 24 червня 2021 року

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я інформує: Надходження  та перерахування коштів станом на 24 червня 2021 року

• Переглядів: 557

Платіжні доручення на перерахування коштів подані до Управління державної казначейської служби України у Драбівському районні Черкаської області.     Надходження та перерахування коштів (за  рахунок  субвенції  із  обласного  бюджету):