Обговорено проблемні питання громади

Дата: 27.07.2021 16:43

27 липня поточного року під головуванням заступника селищного  голови з питань діяльності виконавчих органів ради Зореслава Рудченка відбулося засідання робочої групи з питань сприяння легалізації заробітної плати і зайнятості населення та збільшення надходження до бюджету Драбівської громади.

З метою збільшення надходжень для наповнення бюджету громади, приведення аспектів діяльності суб’єктів господарювання до норм податкового законодавства членами робочої групи обговорено виконання протокольного рішення засідання комісії Черкаської обласної державної адміністрації з вирішення проблемних питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у бюджетній та податковій сфері щодо невикористання існуючих фінансових ресурсів, що перешкоджають залученню максимально можливих доходів до бюджету громади.

На засіданні заслухано пояснення керівників фермерських господарств, сільськогосподарських підприємств щодо сплати найнижчої ставки орендної плати за землю по договорах оренди земельних часток (паїв) та питання заборгованості зі сплати ПДФО з орендної плати за земельні паї.

Наприкінці засідання були заслухані пропозиції членів робочої групи щодо удосконалення подальшої діяльності  в межах чинного правового поля.