Відділ соціального захисту та охорони здоров’я інформує: Надходження та перерахування коштів станом на 26 липня 2021 року

Платіжні доручення на перерахування коштів подані до Управління державної казначейської служби України у Драбівському районні Черкаської області

Надходження та перерахування коштів (за рахунок субвенції із обласного  бюджету):

Напрямки витрат

Кількість (осіб)

Загальна сума   (грн.)

Компенсаційні виплати  особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів і на транспортне обслуговування ( за І квартал 2021 рік.).

1190,89

Перерахування коштів (по програмі «Турбота» із селищного бюджету) :

Напрямки витрат

Кількість (осіб)

Загальна сума (грн.)

Компенсація непрацюючим особам працездатного віку, які надають соціальні послуги особам з інвалідністю І групи  (за травень - липень 2021 р.).

18621,96

Відшкодування пільги (знижки) на абонентську плату за користування телефоном окремих категорій громадян у розмірі 50% вартості  абонплати ( за червень 2021 р.).

1977,85

Відшкодування компенсаційних виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах окремим категоріям громадян Драбівської територіальної громади (за червень 2021 р.).

1870,00

Виплата щомісячної стипендії учасникам бойових дій, інвалідам війни, яким виповнилось 90 і більше років (за червень - липень 2021 р.).

400,00