Соціальний захист інформує: Особам з інвалідністю І групи встановлено доплату до пенсії

Постановою Кабінету Міністрів України від 21. 07.2021 № 748 передбачено що  з 1 липня 2021 року мінімальний розмір пенсійної виплати в осіб з інвалідністю І групи не може бути нижчим 2 200 гривень.

У разі, коли щомісячний розмір пенсійних виплат з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, щомісячної компенсації в разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших доплат до пенсій, встановлених законодавством (крім пенсій за особливі заслуги перед Україною), в осіб з інвалідністю І групи, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону, не досягає 2200 гривень, таким особам надається щомісячна доплата до пенсії в сумі, що не вистачає до зазначеного розміру, яка враховується під час подальших перерахунків пенсій”.