Відділ соціального захисту та охорони здоров’я інформує: Надходження  та перерахування коштів станом на 14 липня 2021 року.

Дата: 14.07.2021 16:51

Платіжні доручення на перерахування коштів подані до Управління державної казначейської служби України у Драбівському районні Черкаської області.

Надходження та перерахування коштів (за  рахунок  субвенції  із  обласного  бюджету):

Напрямки витрат

Кількість (осіб)

Загальна сума   (грн.)

Виплата щомісячної допомоги (стипендії) політичним в’язням, репресованим (за липень 2021 р.).

1000,00

Відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском пільгових лікарських засобів громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, жителів Драбівської територіальної громади, вартість яких повністю чи частково відшкодовуються (за травень 2021 р.).

10726,88

Перерахування коштів (по програмі «Турбота» із селищного бюджету) :

Напрямки витрат

Кількість (осіб)

Загальна сума (грн.)

Виплата одноразової матеріальної допомоги на лікування тяжкохворим  громадянам ( в тому числі дітям з інвалідністю).

35500,00

Вмплата одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій (АТО)  на покращення житлово-побутових  умов проживання.

2000,00

Виплата одноразової матеріальної допомоги на поховання непрацюючих громадян, які не досягли пенсійного віку.

500,00