Відбувся традиційний турнір з волейболу присвячений двічі Герою Радянського Союзу І.Н. Степаненку, учасникам бойових дій на території інших держав воїнам-інтернаціоналістам Спорт

• Переглядів: 311

З метою популяризації  волейболу, як ігрового виду спорту, залучення  різних верств населення до систематичних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя та патріотичного виховання молоді  19 лютого на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені двічі Героя Радянського Союзу  І.Н. Степаненка с. Нехайки проведено турніру з волейболу, присвяченого двічі Герою Радянського Союзу І.Н. Степаненку, учасникам бойових дій на території інших держав воїнам-інтернаціоналістам.

Інформаційно – тематична виставка  «Небесна Сотня - Ангели свободи» Культура

Інформаційно – тематична виставка  «Небесна Сотня - Ангели свободи»

• Переглядів: 275

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії,  європейське майбутнє України.

Афган: обпалені долею Культура

Афган: обпалені долею

• Переглядів: 532

Щорічно, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Вихованець ДЮСШ «Слов’яни» виборов срібло у відкритому Всеукраїнському турнірі з дзюдо "Кубок Школи Спорту" Спорт

• Переглядів: 368

13 лютого 2022 року в місті Києві проходив відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо "Кубок Школи Спорту", участь у змаганнях взяли спортсмени з багатьох регіонів України.

Розпочинаємо акцію "Захоплюйтеся і творіть!" Культура

Розпочинаємо акцію "Захоплюйтеся і творіть!"

• Переглядів: 251

В  Драбівській публічній бібліотеці чимало творчо обдарованих користувачів різного віку, які прагнуть показати свої роботи, поспілкуватися за інтересами. Ви маєте чудову можливість продемонструвати свої вироби у нас, в бібліотеці. Приєднуйтесь!

Народний аматорський фольклорно-автентичний колектив «РОДОВІД» став переможцем Міжнародного фестивалю-конкурсу Культура

• Переглядів: 220

На початку січня у місті Харків пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс "Марафон обрядових пісень-2022", організатором якого є Міжнародний центр "Таланти XXI століття".

Учні Драбівської дитячої школи мистецтв переможці міжнародного конкурсу Культура

Учні Драбівської дитячої школи мистецтв переможці міжнародного конкурсу

• Переглядів: 285

З 8 по 12 грудня 2021 року проходив Міжнародний дистанційний конкурс "Миколайські зірки - 2021" Чехія  - Україна. Учні Драбівської ДШМ відділу образотворчого мистецтва (викладач Усик Т.І.), взяли участь у конкурсі і підсумками журі стали лауреатами.

Тематичні заходи до Дня пам’яті Героїв Крут Культура

Тематичні заходи до Дня пам’яті Героїв Крут

• Переглядів: 385

26 січня у Бойківщинській сільській бібліотеці відбувся захід  -  караван книг "Трагедія Крут крізь призму часу" з учасниками бібліотечного гуртка "Сонячне дитинство". Метою якого є викликати почуття захоплення і гордості  подвигами українського народу; прагнення виховувати в собі волю, цілеспрямованість, мужність, обов'язки відповідальності перед Батьківщиною.