Інформаційно – тематична виставка  «Небесна Сотня - Ангели свободи»

  • 288

Фото без опису20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії,  європейське майбутнє України.

 

Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості. Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну почали сприймати як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, здатну захистити суверенітет.

Сьогодні, в умовах війни на сході України, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за свободу та гідність. Майдан перестав бути назвою місцевості. Він став символом Свободи.

Революція Гідності стала наймаштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір.

Напередодні, в Драбівській дитячій бібліотеці оформлено інформаційну – тематичну  виставку «Небесна Сотня - Ангели свободи», на якій представлені документальні та художні книги сучасних українських авторів про події на Майдані і війні на сході України.