Узагальнені результати вибору підручників для учнів 5 класу закладів загальної середньої освіти Драбівської територіальної громади Освіта

• Переглядів: 229

Проведено семінар-нараду для керівників закладів освіти

• Переглядів: 222

17 травня 2022 року відділ освіти Драбівської селищної ради спільно з об’єднаною організацією Профспілки працівників освіти і науки України Великохутірської, Драбівської, Шрамківської територіальних громад  провели семінар-нараду для керівників закладів освіти  Драбівської селищної ради з консультативного навчання щодо особливостей регулювання трудових відносин у галузі освіти в умовах воєнного стану. В ході зустрічі учасники розглянули зміни трудового законодавства в період воєнного стану, зокрема що стосуються: • обмеження конституційних прав і свобод; • особливості укладення трудового договору в умовах воєнного стану; • призупинення дії трудового договору; • зміни істотних умов праці; • особливості розірвання трудового договору з ініціативи працівника; • особливості розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця; • оплати праці; • час роботи та відпочинку; • відпустки; • призупинення дії колективного договору; • звуження прав профспілок. Впевнені, що сьогоднішня зустріч допомогла керівникам закладів освіти розібратися з важливими питаннями у сфері трудового законодавства та маємо надію, що найближчим часом будемо продовжувати наше консультативне навчання з найбільш актуальних питань.

До уваги вступників 2022 року! Освіта

До уваги вступників 2022 року!

• Переглядів: 228

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького спільно з Комунальним навчальним закладом «Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників» Черкаської обласної ради планує у першій половині червня провести тренувальне онлайн-тестування у форматі національного мультипредметного тесту. Взяти участь у тестуванні можуть усі бажаючі, які заповнять «Анкету абітурієнта» на сайті Черкаського національний університету імені Богдана Хмельницького www.cdu.edu.ua або безпосередньо, перейшовши за посиланням https://forms.gle/jgcNdzDRwSg5jpfUA На вказану Вами у анкеті електронну адресу буде вислана наприкінці травня детальна інформація про проходження тренувального мультипредметного тесту.