Результати обласного конкурсу на кращий електронний освітній ресурс- 2022

Протягом березня – червня 2022 року було проведено обласний конкурс на кращий електронний освітній ресурс. До участі в конкурсі запрошувалися педагогічні працівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти.

Учитель української мови та літератури Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Драбове-Барятинське Драбівської селищної ради Івко Оксана Михайлівна  за результатами обласного конкурсу зайняла ІІ місце за серію цифрових ресурсів  із теми «Серія інтерактивних плакатів «ЗНО-22. Українська література. Експрес-повторення» (наказ КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради » № 61 від 22 червня 2022 року).

Робота творчої вчительки Івко О.М. розміщена на сайті Інституту  у Колекції цифрових ресурсів.