Мінреінтеграції нагадує про мінну небезпеку

Кількість осіб, що постраждали від вибухонебезпечних предметів, збільшується – не нехтуйте правилами мінної безпеки!
Мінреінтеграції вкотре нагадує про мінну небезпеку, яку залишає окупаційна армія рф.
Останніми днями з різних регіонів держави надходить інформація про зафіксовані випадки підриву цивільних жителів на вибухонебезпечних предметах.
Так, 23 квітня на Харківщині внаслідок підриву автомобіля на ворожій міні загинуло двоє чоловіків. Така ж ситуація сталася й у визволеному від загарбників Ірпені Київської області - вантажний автомобіль підірвався на ворожій міні, водій загинув.
На Херсонщині у селі Правдине двоє мирних громадян постраждали через детонацію вибухового пристрою. Схожа ситуація сталася й у Запорізькій області.
Вкотре закликаємо: не нехтуйте правилами мінної безпеки! Не підходьте близько до підозрілих предметів та не чіпайте їх руками!
 У разі виявлення загрози одразу телефонуйте спецслужбам за номерами: 101, 102, 112 та попередьте про загрозу інших.