Драбівська селищна рада взяла участь у засіданні Комісії щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності

З метою збалансованого використання ресурсів Драбівської територіальної громади, що забезпечує збереження та поліпшення якості території, умов життя населення, впорядкування та уточнення планувальних та містобудівних умов і обмежень, параметрів забудов окремої земельної ділянки в  межах території смт Драбів у встановленому чинним законодавством порядку, Драбівська селищна рада 03.02.2022 взяла участь у засіданні Комісії щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності, яка діє при Державній інспекції архітектури та містобудування України (м. Київ). Зокрема розглядалося питання щодо проведення перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності за адресою: вул. Гагаріна, 114, в смт. Драбів, Золотоніського району, Черкаської області.

За наслідками розгляду Комісією щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності буде повідомлено Драбівську селищну раду  в установлені законодавством терміни.